Riaditeľka Oravského múzea – hosť podujatia DNA LÍDRA

Oravský Podzámok,  31.10.2023 –  Oravské múzeum P.O.Hviezdoslava, ktorého zriaďovateľom  je Žilinský samosprávny kraj, reprezentovala riaditeľka Oravského múzea PaedDr. Mária Jagnešáková na prestížnom podujatí DNA LÍDRA 2023, ktoré každý rok organizuje spoločnosť Poradca podnikateľa. Celodenné podujatie sa konalo v Mestskom divadle v Žiline 23.októbra 2023. Na 5. ročníku podujatia organizátori nevšedným spôsobom spojili oblasť biznisu a kultúry formou talkshow, ktorú viedol moderátor Slávo Jurko.

Na podujatie boli nominovaní zaujímaví ľudia – manažéri,  ktorí prezentovali svoju prácu, skúsenosti z praxe a zaslúžili sa o rozvoj kultúry, biznisu či športu. Riaditeľka Oravského múzea Mária Jagnešáková vystúpila v poobedňajšom bloku spolu s riaditeľom Mestského divadla Žilina Michalom Vidanom a podelila sa so svojimi niekoľko ročnými skúsenosťami s vedením spoločnosti a ľudí. Medzi nominovanými boli Milan Dubec, Dajana Varga Rodriquez, Dávid Paučin, Lenka Vacvalová, Mária Jagnešáková, Marián Bezák, Michal Vidan a Juraj Fehervari.

„Bola som veľmi milo prekvapená, keď ma nominovali do talkshow a nomináciu som prijala. Podujatie bolo na vysokej úrovni a pred každým vstupom premietali o nominovaných manažéroch krátky medailón, ktorý spoločnosť natáčala v letných mesiacoch. Medzi účastníkmi som sa cítila veľmi príjemne, podujatie moderoval skúsený moderátor, bolo to spontánne, malo to úžasnú atmosféru aj vďaka zaujímavým ľuďom, ktorí svoj životný a profesionálny príbeh predstavili netradičným spôsobom. Vďaka patrí aj vnímavému publiku, ktoré nás ocenilo veľkým potleskom,“ povedala riaditeľka Oravského múzea PaedDr. Mária Jagnešáková.

Galéria fotografií: