Vianoce na Oravskom hrade

Rok 2018 sa pomaly chýli ku koncu a s ním sa blíži aj posledné tohtoročné podujatie na Oravskom hrade. Okrem historickej prehliadky čaká na návštevníkov aj sviatočná atmosféra, či vianočne vyzdobený hrad. Pre návštevníkov bude určite príjemným prekvapením divadelné predstavenie na nádvorí Oravského hradu. Čaká Vás príbeh narodenia malého Ježiška a troch kráľov.  K vianočným sviatkom patrí aj príjemná hudba, piesne a koledy, a tak sa návštevníci môžu tešiť na zaujímavé vystúpenia v podaní nadaných spevákov a hudobníkov.

Sviatočnú atmosféru si budú môcť návštevníci Oravského hradu vychutnať v dňoch 27. – 29.12. 2018. Okrem klasickej prehliadky vianočne vyzdobeným hradom bude každý deň v čase od 12:00 do 15:00 hod pripravený bohatý sprievodný program. Pre návštevníkov bude určite príjemným prekvapením divadelné predstavenie na nádvorí Oravského hradu. Čaká Vás príbeh narodenia malého Ježiška a troch kráľov.  K vianočným sviatkom patrí aj príjemná hudba, piesne a koledy, a tak sa návštevníci môžu tešiť na zaujímavé vystúpenia v podaní nadaných spevákov a hudobníkov.

Podujatie sa uskutoční 27.-29. decembra 2018 v čase od 12:00 do 15:00h na Oravskom hrade. Podujatie je súčasťou historickej prehliadky hradu. Vstupenky je možné zakúpiť aj samostatne.

Pre viac informácii nás kontaktujte na tel. čísle +421 43 581 61 53 alebo mailom na adrese marketing@oravskemuzeum.sk.

OZNAM/ANNOUCEMENT

SK:

Oravský hrad je otvorený pre návštevníkov aj v zimnom období.

Vzhľadom na náročnosť terénu a v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok v zimnom období, doporučujeme návštevníkov bezpečnú a pevnú obuv vhodnú do náročných terénov

(Nedoporučuje sa letná vychádzková obuv, botasky a pod.). . Pre podrobnejšie informácie si môžete prečítať článok TU.

EN:

Orava castle is opened for the visitors also in the winter season.

Because of the difficulty of it’s terrain, and in the case of unfavorable weather conditions, we recomend to the visitors wearing good and fitted shoes for tough terrains

(not recomended – summer sneakers for example.). For more detailed information, visit the article HERE.