Svadby rodu Thurzo

Podujatie s názvom „Svadby rodu Thurzo“ prezentuje unikátne okamihy historickej svadby jedného z najvplyvnejších šľachtických rodov Uhorska – Thurzovcov.
Návštevníci budú mať možnosť stať sa súčasťou tejto významnej udalosti, zoznámia sa s dobovou módou, svadobnými tradíciami, hudbou i tancami a zažijú pravú šľachtický zábavu, kde nebudú chýbať delostrelecké salvy i napínavé šermiarske strety. Na bohatý a zaujímavý program sa môžete tešiť v podaní Spoločnosti Fringia.

Podujatie sa uskutoční 8. júla 2018 na Hlavnom nádvorí Oravského hradu od 13:00 do 17:00h. Vstupenky je možné zakúpiť v pokladni OH.

Vstupné: 3,00€/ dospelý; 2,00€/študent, ZŤP, dôchodca; 1,00€/ dieťa do 6 rokov.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

fb.com/oravacastle
+421 43 581 61 51
rezervacie@oravskemuzeum.sk

Zakúpením vstupenky a svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií na reklamné a propagačné účely múzea.

OZNAM/ANNOUCEMENT

SK:

Oravský hrad je otvorený pre návštevníkov aj v zimnom období.

Vzhľadom na náročnosť terénu a v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok v zimnom období, doporučujeme návštevníkov bezpečnú a pevnú obuv vhodnú do náročných terénov

(Nedoporučuje sa letná vychádzková obuv, botasky a pod.). . Pre podrobnejšie informácie si môžete prečítať článok TU.

EN:

Orava castle is opened for the visitors also in the winter season.

Because of the difficulty of it’s terrain, and in the case of unfavorable weather conditions, we recomend to the visitors wearing good and fitted shoes for tough terrains

(not recomended – summer sneakers for example.). For more detailed information, visit the article HERE.