Rozprávkový vláčik

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí Oravské múzeum pripravilo pre mladšie deti v areáli Oravskej lesnej železnice interaktívne podujatie Rozprávkový vláčik. Deti sa prenesú do príbehu o usilovnom kopáčovi a jeho troch grošoch. Deti budú spolu s kopáčom Janom skúšať múdrosť a šikovnosť radcov samotného pána kráľa. S pomocou detí sa kopáč Jano stane veľkým pánom, hlavným radcom a kráľovskí radcovia zostanú s dlhým nosom a budú musieť posluhovať Janovi. Súčasťou podujatia bude jazda rozprávkovým lesom.

Podujatie „Rozprávkový vláčik“ sa uskutoční v termíne 9. – 12. júna 2019. Začiatok programu je v areáli stanice Tanečník 20 minút pred odchodom vlaku.

Časy odchodu vlakov zo stanice Tanečník:

Nedeľa, 9. júna 2019: 9:30, 11:00, 13:00, 14:45, 16:00 a 17:00h.

Podnelok – streda, 9. – 12.júna 2019: 9:30, 11:00, 13:00, 14:30, 15:45h.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

pokladnaolz@oravskemuzeum.sk
www.fb.com/oravskazeleznica