Rozprávkový hrad

Pri príležitosti MDD pripravilo Oravské múzeum pre mladšie deti (predškolský vek + a žiaci I. stupňa) už 24. ročník interaktívneho rozprávkového podujatia. Rozprávkový hrad Vám tento rok prinesie výber známych Slovenských porekadiel, ktoré deti spoznajú s pomocou princeznej Johanky. Navštívte Oravský hrad a pomôžte princeznej Johanke nájsť dôkaz ľudskej múdrosti. Spolu s princeznou spoznáte veľa nových kamarátov, ktorí Vás poučia o tom, že byť pyšný sa nevypláca, že bez práce nebudú koláče a že iba spoločnými silami a vzájomnou pomocou sa nám podarí splniť všetky úlohy. Deti spolu s princeznou budú musieť uhádnuť všetky veselé porekadlá a dokázať „tatkovi kráľovi“, že už vedia čo je pravá ľudská múdrosť.

Na Facebooku Oravského hradu prebieha súťaž o voľné vstupenky na podujatie.

Podujatie sa uskutoční na Oravskom hrade v termínoch:

• nedeľa (2.6.2019) – od 10:00 do 17:00h
  • pondelok – štvrtok (3. – 6.6.2019) – od 9:00 do 14:00 h

Tešíme sa na Vašu návštevu!

rezervacie@oravskemuzeum.sk
www.fb.com/oravacastle