Adventný koncert v Kaplnke sv. Michala

Adventný koncert v Kaplnke sv. Michala

Oravský Podzámok,  13.12.2018  –  Oravské múzeum, ktorého zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj, pripravilo na nedeľu 16.12.2018 so začiatkom o 15:00 hod. už druhý ročník Adventný koncert v Kaplnke sv. Michala na Oravskom hrade. Na koncerte zaznejú piesne svetových skladateľov v podaní sopranistky Agnešky Vrábľovej, rodáčky z Oravy a speváckeho zboru Oravského múzea pod dirigentskou taktovkou Mareka Jamricha. „Advent je čas, kedy sa pripravujeme na Vianoce. Pre našich priaznivcov, návštevníkov, partnerov sme pripravili netradičný koncert s adventnou , ale aj vianočnou tematikou na ktorom budú znieť aj známe vianočné piesne. Koncertom chceme poďakovať našim partnerom za doterajšiu spoluprácu a tiež aj v mene Oravského múzea chcem všetkým zaželať požehnané a pokojné vianočné sviatky“, povedala riaditeľka Oravského múzea PaedDr. Mária Jagnešáková.

Vstupenky na koncert je možné zakúpiť si v pokladni Oravského hradu. Vstupné na podujatie: 3,00€/ dospelí; 2,00€/študenti, dôchodcovia, ZŤP; 1,00€/ deti do 6 rokov.