Adventný koncert v Kaplnke sv. Michala

Oravský Podzámok, 12.12.2019

Oravské múzeum, ktorého zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj, pripravilo na nedeľu 15.12.2019 so začiatkom o 15:00 hod. tretí ročník podujatia pod názvom Adventný koncert v Kaplnke sv. Michala na Oravskom hrade. V unikátnych historických priestoroch Kaplnky sv. Michala na Oravskom hrade sa návštevníkom predstaví sláčikové kvarteto Quartet Colore. Na koncerte zaznejú melódie svetových skladateľov od Beethovena, Mozarta, Haydna, Pachelbela a chýbať nebudú ani známe vianočné skladby.

„Advent je čas, kedy sa pripravujeme na Vianoce. Pre našich priaznivcov, návštevníkov, partnerov sme pripravili koncert, ktorým chceme spríjemniť čakanie na najkrajšie sviatky roka a poďakovať našim partnerom za doterajšiu spoluprácu. V mene Oravského múzea chcem všetkým našim priaznivcom zaželať požehnané a milostiplné vianočné sviatky“, povedala riaditeľka Oravského múzea PaedDr. Mária Jagnešáková.

Vstupenky na koncert je možné zakúpiť si v pokladni Oravského hradu. Vstupné na podujatie: 5,00€/ dospelí; 2,50€/študenti, dôchodcovia, ZŤP; 1,00€/ deti do 6 rokov.