30. výročie Nežnej revolúcie

Spoznajte, aký bol November 89 vo vašom regióne. Využite možnosť zúčastniť sa na diskusiách a výstavách k 30. výročiu Nežnej revolúcie z dielne inštitúcií ŽSK.

Pre bližšie informácie navštívte stránku Žilinského kraja, kde môžete nájsť podrobný rozpis podujatí v jednotlivých regiónoch.

Oznam/annoucement/ogłoszenie

Vážení návštevníci!

Na základe aktuálnej situácie na Slovensku spojenej s potenciálnou nákazou COVID 19 (koronavírus) sú s platnosťou od 11.3.2020 až do odvolania Oravský hrad, Oravská lesná železnica a Čaplovičova knižnica zatvorené.

Za pochopenie ďakujeme.

ENG:

Dear visitors!

Due to the situation in Slovakia in case COVID 19 (Coronavirus) will be the Orava Castle, Orava Forest Railway and Čaplovičian Bibliotheque from 11.3.2020 until recall for the visitors closed.

Thank you for your understanding.

Szanowni zwiedzający!

W związku z aktualną sytuacją na Słowacji wynikającą z potencjalnego zakażenia COVID 19 (Koronawirus) są Zamek orawski, orawska Kolejka Leśna i Biblioteka Čaploviča  od 11.3.2020 aż do odwołania zamknięte.

Dziękujemy za wyrozumiałość.