Späť

Posledná tohtoročná nočná prehliadka „Bojíte sa tmy“

Oravský Podzámok, 23.10.2018 – Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, ktorého zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj, pripravilo pre návštevníkov Oravského hradu poslednú nočnú prehliadku tohtoročnej sezóny. Nočná prehliadka sa uskutoční v piatok 26.10.2018 so začiatkom o 18:00 hod.

Počas nočnej prehliadky sa budú môcť návštevníci vrátiť do dávnej minulosti plnej tajomných bytostí a strašidiel. Vystupovať budú šermiari, hudobníci, strašidlá. Pripravené máme aj divadelné scénky na ktorých sa budete určite smiať, ale aj báť. „Na túto nočnú prehliadku sme pre  návštevníkov vybrali to najlepšie z programov , ktoré prebiehali  na Oravskom hrade počas hlavnej letnej turistickej sezóny“, povedala riaditeľka Oravského múzea PaedDr. Mária Jagnešáková.

Predaj lístkov je možný prostredníctvom online objednávky, telefonicky alebo e-mailom. Vstupy každých 15 minút od 18:00 hod do 22:00 hod. Podujatie je vhodné pre návštevníkov od 12 rokov (vrátane)

Zdroj: Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava
www.oravskemuzeum.sk
marketing@oravskemuzeum.sk

Oravský hrad & Oravská lesná železnica

SK: Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vás upozorniť, že expozície Oravský hrad v Oravskom Podzámku a Oravská lesná železnica v Oravskej lesnej sú z dôvodu každoročnej plánovanej údržby v mesiaci apríl zatvorené s výnimkou veľkonočných sviatkov.

Tešíme sa na Vašu návštevu počas Thurzových slávností (27.-28.4.2019) na Oravskom hrade a na podujatí Keď odfúkne lokomotíva (12.5.2019) na Oravskej lesnej železnici.

 

ENG: Dear visitors, we would like to inform you that due to annual scheduled maintenance works, the Orava Castle and Orava Forest Railway will be closed throughout the month of April, except Easter holidays.

We are looking forward to welcoming you back at Orava Castle during the season-opening Thurzo Festival (27 – 28 April 2019) and during the event When The Locomotive Steams (12 May 2019) at Orava Forest Railway.