Tajomný hrad – repríza

REPRÍZA PODUJATIA

Prečo by mali mať nočné prehliadky len dospelí? Myslíme aj na všetky deti. Práve podujatie Tajomný hrad je venované tým najmenším návštevníkom, ktorí majú odvahu navštíviť náš hrad aj po zotmení. Prehliadka je oživená o rozprávkové i nadprirodzené bytosti a ich príbehy. Tajomný hrad sa tento rok premení na rozprávkovú pesničkovú krajinu, v ktorej sa postrácali všetky noty. Z detí sa stanú malí muzikanti a budú musieť pomôcť víle Pesničke nájsť tie správne noty, aby opäť mohla rozveseľovať všetkých obyvateľov kráľovstva. Večerná prechádzka tajomným Oravským hradom je teda venovaná hlavne mladším deťom a ich rodičom.

Podujatie sa uskutoční 9. augusta 2019. Vstupy do hradu v čase od 18:30 do 22:30 h každých 15 minút. Podujatie je vhodné pre deti.

Vstupné na podujatie: 7,00€/ dospelí; 3,50€/študenti, deti nad 6 rokov, dôchodcovia, ŤZP; 2,00€/ deti do 6 rokov. Vstupenky je možné zakúpiť iba online od 29. júla 2019. Telefonická alebo e-mailová rezervácia nie je možná.

Pozn.: Kontrola vstupeniek na podujatie prebieha za I. hradnou bránou (v areáli Oravského hradu). Deti do 6 sú povinné preukázať sa platnou vstupenkou.