História bližšie deťom a mládeži

Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava pripravilo na Oravskom hrade zaujímavý vzdelávací program s názvom História bližšie deťom a mládeži, ktoré je určené pre žiakov základných a stredných škôl.

20. – 21. 9. 2023 budú mať deti a študenti možnosť  netradičným spôsobom preniknúť do sveta histórie aj interaktívnou formou. Klasická prehliadka Oravského hradu bude obohatená o stanovištia s odborným výkladom z našich dejín, ľudovej kultúry i historických zaujímavostí, ktoré určite oslovia nejedného milovníka histórie.

Podujatie je súčasťou Základného okruhu prehliadky Oravského hradu aj s lektorom v čase od 9:00 do 14:00 h.

Na podujatie je potrebné sa vopred rezervovať na tel. čísle: 043 58 16 151, alebo mailom: rezervacie@oarvskemuzeum.sk.

Plagát k podujatiu: