Voľné pracovné miesto – pokladník

Oravské múzeum P.O.Hviezdoslava príjme do pracovného pomeru pracovníka na pozíciu pokladník s nástupom ihneď. Hlavnou náplňou je práca na pokladni Oravského hradu v Oravskom Podzámku, aktívny predaj, starostlivosť o zákazníka, podávanie informácii. Podmienkou je znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka, stredoškolské vzdelanie, dosiahnutý vek 18 rokov, kladný vzťah k histórii, príjemné vystupovanie.

Ponúkaný plat: podľa príslušnej platovej tarify vyplývajúcej zo Zákona č.553/2003 Z.z..

Svoje žiadosti zasielajte do 11.9.2018 poštou (Oravský hrad, marketingové oddelenie, 027 41 Oravský Podzámok) alebo na veduca.marketing@oravskemuzeum.sk, 043 5816119.

hrad volne pracovne miesto

Oravský hrad & Oravská lesná železnica

SK: Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vás upozorniť, že expozície Oravský hrad v Oravskom Podzámku a Oravská lesná železnica v Oravskej lesnej sú z dôvodu každoročnej plánovanej údržby v mesiaci apríl zatvorené s výnimkou veľkonočných sviatkov.

Tešíme sa na Vašu návštevu počas Thurzových slávností (27.-28.4.2019) na Oravskom hrade a na podujatí Keď odfúkne lokomotíva (12.5.2019) na Oravskej lesnej železnici.

 

ENG: Dear visitors, we would like to inform you that due to annual scheduled maintenance works, the Orava Castle and Orava Forest Railway will be closed throughout the month of April, except Easter holidays.

We are looking forward to welcoming you back at Orava Castle during the season-opening Thurzo Festival (27 – 28 April 2019) and during the event When The Locomotive Steams (12 May 2019) at Orava Forest Railway.