Oravský hrad/ Oravská lesná železnica – sprievodca

Oravské múzeum P.O.Hviezdoslava príjme na hlavnú letnú turistickú sezónu brigádnikov – študentov na pozíciu „lektor  – sprievodca“ v expozíciách Oravský hrad (Oravský Podzámok) a Oravská lesná železnica (Oravská Lesná).

Podmienkou je znalosť minimálne jedného  cudzieho jazyka, stredoškolské vzdelanie, dosiahnutý vek 18 rokov,  kladný vzťah k histórii, príjemné vystupovanie.

Ponúkaný plat (brutto): 2,99€/hod.

Svoje žiadosti zasielajte do 31.3.2019 poštou (Oravský hrad, marketingové oddelenie, 027 41 Oravský Podzámok) alebo na veduca.marketing@oravskemuzeum.sk, 043 5816119. V žiadosti uveďte, v ktorej expozícií máte záujem pracovať a mailový kontakt.

Oravský hrad & Oravská lesná železnica

SK: Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vás upozorniť, že expozície Oravský hrad v Oravskom Podzámku a Oravská lesná železnica v Oravskej lesnej sú z dôvodu každoročnej plánovanej údržby v mesiaci apríl zatvorené s výnimkou veľkonočných sviatkov.

Tešíme sa na Vašu návštevu počas Thurzových slávností (27.-28.4.2019) na Oravskom hrade a na podujatí Keď odfúkne lokomotíva (12.5.2019) na Oravskej lesnej železnici.

ENG: Dear visitors, we would like to inform you that due to annual scheduled maintenance works, the Orava Castle and Orava Forest Railway will be closed throughout the month of April, except Easter holidays.

We are looking forward to welcoming you back at Orava Castle during the season-opening Thurzo Festival (27 – 28 April 2019) and during the event When The Locomotive Steams (12 May 2019) at Orava Forest Railway.