Večer klasikov

Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne v spolupráci s občianskym združením Oravská muzeálna spoločnosť pre Vás pripravili už druhý ročník zaujímavého podujatia pod názvom Večer klasikov.

Večer klasikov bude patriť prezentácii literárnej tvorby majstrov slova pochádzajúcich z Oravy. Vďaka profesionálnym interpretom si budete môcť vypočuť ukážky z vybraných diel s tematikou 1. svetovej vojny.

Účinkujú:
Herec a pedagóg VŠMU  doc. Štefan Bučko, herci Slovenského komorného divadla v Martine Tomáš Grega, Jaroslav Kysel a Zuzana Rohoňová, a husľové kvarteto zo ZUŠ I. Ballu.

Podujatie sa uskutoční dňa 18. októbra 2018 o 16.30 hod. v Literárnej expozícii P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, budova Bibliotéky Čaplovičiany.

Vstup na podujatie je voľný voľný. V prípade záujmu si môžete rezervovať miesta na mailovej adrese literarne@oravskemuzeum.sk.

večer klasikov plagat

Oznam/annoucement/ogłoszenie

SK:

Vážení návštevníci!

Na základe aktuálnej situácie na Slovensku spojenej s potenciálnou nákazou COVID 19 (koronavírus) sú s platnosťou od 11.3.2020 až do odvolania Oravský hrad, Oravská lesná železnica a Čaplovičova knižnica zatvorené.

Za pochopenie ďakujeme.

ENG:

Dear visitors!

Due to the situation in Slovakia in case COVID 19 (Coronavirus) will be the Orava Castle, Orava Forest Railway and Čaplovičian Bibliotheque from 11.3.2020 until recall for the visitors closed.

Thank you for your understanding.

PL:

Szanowni zwiedzający!

W związku z aktualną sytuacją na Słowacji wynikającą z potencjalnego zakażenia COVID 19 (Koronawirus) są Zamek orawski, orawska Kolejka Leśna i Biblioteka Čaploviča  od 11.3.2020 aż do odwołania zamknięte.

Dziękujemy za wyrozumiałość.