Nech to para tlačí

Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava organizuje podujatie s názvom „Nech to para tlačí,“ kde sa Vám predstaví kúzelník Wolfi s interaktívnou kúzelníckou šou pre deti. Počas podujatia premáva aj parná lokomotíva Gontkulák. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Podujatie sa uskutoční 28. júla 2019 v čase od 12.30 do 16.30h na Oravskej lesnej železnici. Časy odchodu vlakov zo stanice Tanečník: 9:30, 11:00(P), 13:00 (P), 14:30(P), 16:00(P) a o 17:00. Vstupenky je možné zakúpiť v pokladni OLŽ. Vstupenky na podujatie ani na jazdu vlakom nie je možné z organizačných dôvodov rezervovať.

(P) – Parná lokomotíva Gontkulák

fb.com/oravskazeleznica