Orava Castle Audioguide

Stiahnite si našu aplikáciu a prežite prehliadku Oravského hradu naplno!

 

Mobilná aplikácia Oravský hrad Audio-sprievodca Vám umožní prežiť prehliadku Oravského hradu naplno vo svojom jazyku! Započúvajte sa do rozprávania, ktoré Vám priblíži históriu Oravského hradu. Záujmové body, ktoré sú rozmiestnené v areáli Oravského hradu Vám ponúkajú ucelený zážitok v slovenskom, anglickom, poľskom, nemeckom, maďarskom a ruskom jazyku. Pri každom záujmovom bode nájdete zvukovú nahrávku, text a aj fotografie.

Aplikácia je vhodná aj pre sluchovo postihnutých návštevníkov, ktorí si môžu čítať texty a pozerať fotografie o každom záujmovom bode.

Inštalácia aplikácie

  • Aplikáciu je možné nainštalovať do smartfónov, ktoré používajú operačné systémy: Android 4.0 a vyššie iOS 7.0 a vyššie . Skontrolujte si či Váš mobilný telefón spĺňa tieto požiadavky.
  • Zapnite vo svojom mobilnom telefóne Wi-Fi a pripojte sa do siete FREE-DSiDATA v Informačnom centre alebo použite vlastné dátové pripojenie.
  • Prostredníctvom online obchodov vo Vašich mobilných telefónoch – napr. Obchod Play, App Store vyhľadajte aplikáciu Oravský hrad Audio-sprievodca a nainštalujte si ju.
  • Po nainštalovaní aplikácie ju otvorte a vyberte si jazyk, ktorý do nej chcete stiahnuť. Keď sa skončí sťahovanie vybraného jazyka, môžete používať aplikáciu bez internetového pripojenia.
  • Pri prehliadke Oravského hradu stačí, keď budete nasledovať lektora. Každé dôležité miesto je označené stojanom s číslom. Podľa toho budete vedieť, kedy si máte spustiť ďalšiu nahrávku. Nezabudnite použiť slúchadlá alebo si stíšte mobil a jeho reproduktor si priložte ku uchu, aby ste nevyrušovali ostatných ľudí v skupine!

Prajeme Vám príjemný kultúrny zážitok!

audioguide banner apple audioguide windows banner audioguide android