Zmena vstupného v expozíciách Oravského múzea

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si Vás upozorniť, že Oravské múzeum upravilo výšku vstupného vo všetkých expozíciách múzea.

Zmeny sa týkajú:

• Rodinného vstupného, ktoré bolo doplnené v každej expozícii,
  • cien vstupeniek pre školské zájazdy a letné tábory,
  • poskytovaných zliav v expozíciách.

Návštevníci, ktorí vytvorili rezerváciu pred zavedením zmien, boli informovaní.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

www.fb.com/oravacastle

Oravský hrad & Oravská lesná železnica

SK: Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vás upozorniť, že expozície Oravský hrad v Oravskom Podzámku a Oravská lesná železnica v Oravskej lesnej sú z dôvodu každoročnej plánovanej údržby v mesiaci apríl zatvorené s výnimkou veľkonočných sviatkov.

Tešíme sa na Vašu návštevu počas Thurzových slávností (27.-28.4.2019) na Oravskom hrade a na podujatí Keď odfúkne lokomotíva (12.5.2019) na Oravskej lesnej železnici.

ENG: Dear visitors, we would like to inform you that due to annual scheduled maintenance works, the Orava Castle and Orava Forest Railway will be closed throughout the month of April, except Easter holidays.

We are looking forward to welcoming you back at Orava Castle during the season-opening Thurzo Festival (27 – 28 April 2019) and during the event When The Locomotive Steams (12 May 2019) at Orava Forest Railway.