Voľné pracovné miesto – manažér propagácie

Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava prijme pracovníka do TPP na pozíciu manažér propagácie s nástupom ihneď.

Ponúkaný plat: podľa príslušnej platovej tarify vyplývajúcej zo Zákona č.553/2003 Z.z..

Náplň práce:

• propagácia podujatí Oravského múzea
  • tvorba plagátov, pozvánok, bannerov a propagačných materiálov
  • údržba a aktualizácia webovej stránky Oravského múzea
  • aktualizácia účtov na sociálnych sieťach
  • ďalšie pomocné práce pri príprave podujatí a ďalšom rozvoji Oravského múzea.

Podmienkou je stredoškolské vzdelanie, dosiahnutý vek 18 rokov, kladný vzťah k histórii, príjemné vystupovanie. Prax v odbore výhodou.

Svoje žiadosti spolu so životopisom a kontaktom zasielajte poštou (Oravské múzeum – oddelenie Marketingu, Administratívna budova č.2, 02741 Oravský Podzámok) alebo mailom na veduca.marketing@oravskemuzeum.sk

Tajomný hrad

SK: Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vás informovať, že online predaj vstupeniek na večernú prehliadku pre deti „Tajomný hrad“ je spustený.